Legendarny Schabowy za 28 zł

Prawdziwa Kuchnia Górska

Porcje obfite a ceny przyzwoite

Krupówki kamera online

Zobacz na żywo, co dzieje się w Zakopanem

Krupówki kamera online to usługa, która pozwala na oglądanie na żywo, co dzieje się na najpopularniejszej ulicy w Zakopanem – Krupówkach. Kamery umieszczone w samym centrum miasta to obraz na żywo 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dzięki kamerom możesz zobaczyć, jak wygląda ruch na ulicy, jakie są warunki pogodowe, jak się zmieniają pory roku i jak się bawią ludzie na Krupówkach. 

Zastanawiasz się, czy wybrać się w góry? Wpisujesz: pogoda Zakopane i nadal nie masz pewności co Cię czeka. Najlepiej wejdź na Krupówki kamera online to najlepsze rozwiązanie, by sprawdzić, czego się możesz spodziewać.

Dzięki kamerom  masz widok na deptak Krupówki, a także na całą najbardziej znaną ulicę w stolicy Tatr. 

Pogoda Zakopane

Jaka pogoda czeka na Ciebie w Zakopanem — dzięki kamerom w mieście już nie musisz się martwić jakie ubrania spakować w walizkę i czy koniecznie spakować kolejną parę butów.   Słoneczny dzień czy może deszczowy poranek od tej chwili masz wszystko, co dzieje się w Zakopanem w zasięgu wzroku. 

Krupówki kamera online to więc idealny sposób, aby poczuć klimat Zakopanego i bistro Schroniska Krupówki, nawet jeśli nie możesz nas odwiedzić osobiście. Możesz oglądać kamerę online w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca, na dowolnym urządzeniu.

Parking Krupówki 

Chcesz być na bieżąco z tym żyje wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową i klikniesz ikonkę kamery. Zapraszamy do oglądania!

Jeśli chcesz nas odwiedzić osobiście, a nie tylko oglądać Krupówki kamera online, musisz wiedzieć, gdzie zaparkować samochód i jak do nas dotrzeć. Nie jest to trudne, ponieważ nasze bistro znajduje się w samym centrum Zakopanego.

Jeśli chodzi o parking, to mamy dla ciebie kilka opcji. Najbliższy parking znajduje się tuż obok naszego Bistro.

 

Z przyczyn technicznych
Schronisko Krupówki NIECZYNNE
Zamknięte do odwołania!