Legendarny Schabowy za 28 zł

Prawdziwa Kuchnia Górska

Porcje obfite a ceny przyzwoite

Kawiarnia Krupówki

Domowe ciasto i najlepsza kawa w Zakopanem

Szukasz miejsca, gdzie w centrum Zakopanego wypijesz dobrą kawę i zjesz pyszne domowe ciasto? W samym sercu stolicy Tatr – na Krupówkach tuż za budynkiem Pijalni Czekolady E. Wedel znajduje się Bistro Schronisko Krupówki wyjątkowa kawiarnia z klimatem i przepięknym widokiem na Giewont. 

Podawana jest tu kawa speciality, czyli kawa najwyższej jakości spełniająca najbardziej wymagające kryteria smaku i aromatu. Czy wiesz, co to jest „speciality coffee”? To nie tylko kawa najwyższej jakości, ale także cała filozofia i kultura związana z uprawą, obróbką, paleniem, parzeniem i degustacją kawy. „Speciality coffee” to kawa, która spełnia rygorystyczne kryteria smaku i aromatu, a także pochodzi z wyjątkowych mikroklimatów, gdzie ziarna są starannie selekcjonowane i obrabiane.

Raj dla łasuchów

Zjemy tu również tradycyjną wypełnioną po brzegi soczystymi jabłkami szarlotkę i najlepsze czekoladowe ciasto w Zakopanem. Prawdziwym hitem Schroniska Krupówki jest jednak torcik górski rozpływające się w ustach ciasto z kremem budyniowym. Nic dziwnego, że Schroniskowy torcik górski, który zadowoli każde podniebienie stał się hitem tego miejsca. 

Tradycyjne wypieki, bez ulepszaczy i tylko z naturalnych składników przygotowywane przez cukiernika Schroniska Krupówki zachwycają. 

Orzechowa poezja

Jak domowe desery oceniają klienci? „Orzechowe ciasto – poezja” – to jedna z wielu pozytywnych opinii. 

„Kawka wyśmienita👍, a torcik góralski😋 mniam. Palce lizać. Przyjeżdżając do Zakopanego, oprócz odpoczynku, dobrej zabawy… mieliśmy też w planie posmakować dobrego jedzonka w różnych knajpkach, czy restauracjach. Już pierwszego dnia trafiliśmy do tego wyjątkowego miejsca i wracamy tu codziennie” – napisała Jolanta. 

Schronisko Krupówki to najlepsza kawiarnia na Krupówkach, gdzie można zjeść pyszne ciasta i poczuć klimat górskiego schroniska. Zapraszam do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca i delektowania się słodkościami. Nie pożałujesz!

Z przyczyn technicznych
Schronisko Krupówki NIECZYNNE
Zamknięte do odwołania!