Legendarny Schabowy za 28 zł

Prawdziwa Kuchnia Górska

Porcje obfite a ceny przyzwoite

Polecana kuchnia regionalna w Zakopanem

Polecana kuchnia regionalna w Zakopanem

Zakopane to miasto pełne uroku i magii, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem górskich wędrówek bądź sportów zimowych zachwycisz się stolicą Tatr.  A co z jedzeniem? Czy wiesz, gdzie znajduje się najlepsza kuchnia regionalna w Zakopanem? Odpowiedź jest prosta: Schronisko Krupówki!

Schronisko Krupówki to nie tylko bistro z kuchnią górską, ale też prawdziwa karczma, która nawiązuje do tradycji i kultury Podhala. Tutaj poczujesz się jak w domu, otoczony ciepłem i gościnnością właściciela.

Lokalizacja Schronisko Krupówki

Gdzie znajduje się bistro? W  samym centrum Zakopanego, na słynnej ulicy Krupówki, która tętni życiem i atrakcjami.

Tutaj możesz zjeść pyszne śniadanie, treściwy obiad i lekką kolację. W menu restauracji znajdziesz wszystko, co najlepsze w kuchni regionalnej w Zakopanem.  Tradycyjny aromatyczny rosół, podhalańska kwaśnica czy konkretny schabowy — na co masz dziś ochotę? Wolisz placka po węgiersku, który w tym miejscu ze względu na swój charakter i wielkość został ochrzczony plackiem toprowca — proszę bardzo! W karcie dań znajdziesz też legendarny pstrąg z  jedynej w Polsce górskiej hodowli.

Wszystkie dania jak przystało na prawdziwą kuchnię regionalną są przygotowywane na bieżąco, ze świeżych i lokalnych składników, z dbałością o jakość i smak.

Zgodnie z zalecaniami kuchni regionalnej po obiedzie czas na deser. Choć zdecydowanie w schroniskach najlepiej smakuje szarlotka to w Schronisku Krupówki oprócz ulubionego ciasta z jabłkami zjesz wybitne ciasto orzechowe. Jak to ostatnie ciasto oceniają bywalcy bistro?  „A ciasto orzechowe — poezja!” — napisała na Facebooku wystawiając opinię i ocenę 5/5 Małgorzata.

Polecana: kuchnia regionalna w Zakopanem

Jeśli szukasz dobrej kuchni regionalnej w nowoczesnym wydaniu koniecznie musisz odwiedzić Schronisko Krupówki. To bistro, gdzie nie tylko zjesz najlepsze regionalna dania, ale też gdzie poczujesz klimat i atmosferę gór.  Wnętrze Schroniska Krupówki jest przytulne i jasne, a widok na Tatry po prostu zachwyca.

Czym Cię jeszcze urzeknie to bistro? Znajdziesz tu wiele elementów nawiązujących do górskiej kultury. Jeśli nie wierzysz — sam się przekonaj! 

Schronisko Krupówki czeka na Ciebie codziennie od 10 do 22, na ulicy Krupówki 34a. Możesz też zadzwonić i zarezerwować stolik pod numerem 665 350 426 lub zajrzeć na stronę www.krupowki.pl, gdzie znajdziesz więcej informacji i zdjęć. Schronisko Krupówki — polecana kuchnia regionalna w Zakopanem. 

 

Z przyczyn technicznych
Schronisko Krupówki NIECZYNNE
Zamknięte do odwołania!