Legendarny Schabowy za 28 zł

Prawdziwa Kuchnia Górska

Porcje obfite a ceny przyzwoite

Zakopane z dzieckiem — gdzie dobrze zjeść na Krupówkach

Zakopane dla dzieci. Gdzie dobrze zjeść na Krupówkach

Szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko bez marudzenia zje cały obiad? Marzy Ci się lokal w Zakopanem, który zamiast jedzenia typu fast food oferuje smaczne oraz zdrowe dania ze świeżych, lokalnych produktów? Zobacz, co o Schronisku Krupówki piszą rodzice i co się podobało naszym najmłodszym gościom. 

Restauracja dla dzieci w Zakopanem

Zdecydowanie obecnie nie jest łatwo przekonać dziecko do zdrowego jedzenia. Gdy przychodzi okres wakacji lub ferii często ulegamy  najmłodszym i zwyczajnie odpuszczamy domowe jedzenie. Zamiast dobrego obiadu wybieramy „śmieciowe jedzenie”, a nasza pociecha cały czas podjada, prosząc o kolejną porcję lodów czy gofrów. Nie musi tak być, bo jak się okazuje odwiedzając Zakopane z dzieckiem możesz także dobrze zjeść.    Sprawdź, dlaczego Schronisko Krupówki to najlepszy wybór dla całej rodziny.

Maluszki i pełne brzuszki 

Bez dwóch zdań Schronisko Krupówki to miejsce, gdzie dzieci wychodzą z pełnymi brzuszkami, bo ze smakiem zajadają się daniami. Gdy się słyszy od małych gości „smakowało jak u babci” oraz „takich dobrych pierogów z białym serem nawet mama nie robi” serce rośnie. 

Nie wierzysz? Oto kilka opinii naszych gości:

  • “Młody miał pomidorową i mówił, że lepsza niż u babci, ale o tym nikomu nie powiemy. Pierogi i naleśniki pierwsza klasa. Ciacho karpatkowe tak dopieściło nasze kubki smakowe, że moglibyśmy je jeść codziennie! Schabowy smakuje jak u mamy, więc to już mówi samo za siebie. Polecamy całą rodziną z czystym sumieniem”
  • „Schabowy — kultowy schabowy w Zakopanem, porcje duże, bardzo duże, dzieci patrzą ze zdziwieniem. Takie obiad dla dzieci na Krupówkach w Zakopanem”.
  • “Miło i smacznie jak w domu. Oznaczam jako miejsce przyjazne dzieciom. Dodatkowy plus za fotelik do karmienia mniejszych dzieci. Kucharz w tym miejscu ma niezwykły talent do komponowania dań, które zachwycają nie tylko smakiem, ale także pięknym wyglądem”.
  • “Jedzenie pyszne, porcje spore, polecamy rodzinka 2+2. Pomidorowa konkretna, kiełbasa w bule mocna porcja, schabowy także jak uprzednio konkretny, jak na szyldzie. Ciekawostka — kompot z prawdziwych owoców!”

Zakopane dla dzieci. Gdzie dobrze zjeść na Krupówkach

Najczęściej wybierane dania przez małych Gości w Schronisku Krupówki: rosołek, pomidorowa, pierogi, schabowy, naleśniki.

Gdy zatem dzieci chętnie zjadają całe dania — rodzice mogą się zrelaksować, ciesząc się pięknym widokiem na góry i przytulnym wnętrzem.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o Schronisku Krupówki Bistro, zapraszamy na naszą stronę internetową lub na nasz profil na Facebooku. Tam znajdziesz aktualne informacje o menu. Czekamy na Ciebie!

UWAGA !
Schronisko Krupówki NIECZYNNE
Otwarcie w nowej lokalizacji ZIMA 2025!