Legendarny Schabowy za 28 zł

Prawdziwa Kuchnia Górska

Porcje obfite a ceny przyzwoite

Zakopane — legendarny — oryginalny schabowy

Co na obiad w Zakopanem? Zanim skończysz się zastanawiać podpowiem — Konkretny Schabowy jest prawdziwą gwiazdą Schroniska Krupówki. Duży kotlet z podhalańskiej wieprzowiny, smażony na tradycyjnym smalcu to idealne danie po długiej wędrówce w górach. Chrupiący na zewnątrz i soczysty w środku, z prawdziwym smakiem mięsa robi robotę.

Do oryginalnego schabowego dostajesz porcję świeżej pysznej kapusty i  ziemniaki, które są doskonałym dodatkiem.

Uwaga! Schabowy w Schronisku Krupówki kosztuje tylko 28 zł, co jest bardzo korzystną ceną w porównaniu z innymi restauracjami w Zakopanem.

Schronisko Krupówki opinie 

Nie wierzysz nam na słowo? Zobacz, co piszą o schabowym w Schronisku Krupówki klienci, którzy go próbowali. Na Google i Facebooku znajdziesz wiele pozytywnych opinii, które potwierdzają, że schabowy w Schronisku Krupówki jest legendarny. Oto kilka z nich:

  • „Jedna z najlepszych restauracji, w jakich byłam. Jeśli chodzi o jedzenie to każde danie było eksplozją smaków, nieoczywiste połączenia produktów dały świetny efekt. Każdy talerz wyglądał pięknie. 
  • „Fajne miejsce z górskim klimatem, gdzie zjemy duże i smaczne dania. Schabowy to mistrzostwo świata, a do tego porcja kapusty i ziemniaków. Ceny bardzo przystępne, obsługa miła i szybka. Polecam”.
  • „Schronisko Krupówki to bistro, gdzie smak i góralski charakter spotykały się w jednym miejscu. Szukasz restauracji z jedzeniem od serca i na uboczu, z dala od gwaru głównego deptaka w Zakopanem? Bistro Schronisko Krupówki jest jedno. Schabowy to najlepsze danie, jakie jadłem w Zakopanem. Polecam każdemu”.

Przepis na najlepszego schabowego w Zakopanem — świeża, podhalańska wieprzowina prosto z lokalnej masarni.  

Jeśli nadal zastanawiasz się co na obiad? Nie czekaj dłużej i odwiedź Schronisko Krupówki. Zasmakuj legendarnego schabowego i poczuj się jak w górskim schronisku.

Zakopane — legendarny — oryginalny schabowy 

Schronisko Krupówki — najlepszy schabowy w Zakopanem. Zasmakuj  tradycyjnego kotleta w nowym wydaniu. Zapraszamy!

Mała podpowiedź — Schronisko Krupówki czeka na Ciebie codziennie od 10 do 22, na ulicy Krupówki 34 A.  Możesz też zadzwonić i zarezerwować stolik pod numerem 665 350 426 lub zajrzeć na stronę bistro, gdzie znajdziesz więcej informacji i zdjęć.

Z przyczyn technicznych
Schronisko Krupówki NIECZYNNE
Zamknięte do odwołania!