Legendarny Schabowy za 28 zł

Prawdziwa Kuchnia Górska

Porcje obfite a ceny przyzwoite

Świeże jedzenie na Krupówkach

Świeże jedzenie na Krupówkach

Świeże jedzenie na Krupówkach

Świeży z natury 

Chcesz poznać prawdziwy smak gór, musisz wybierać restauracje, gdzie podawane są produkty lokalne i regionalne, które mają wiele zalet. 

Produkty lokalne są przede wszystkim są świeże i naturalne. Nie zawierają ani sztucznych dodatków a tym bardziej konserwantów, co wpływa na ich jakość i wartość odżywczą.

Świeże produkty są nie tylko ekologiczne, ale również bezpieczne dla nas, ponieważ pochodzą z niewielkich gospodarstw i hodowli, które dbają o dobro zwierząt i roślin.

Koronnym argumentem, dla którego warto wybrać lokale gdzie podawane są dania przygotowywane ze świeżych produktów to ich smak i aromat. Świeże produkty zachowują swój oryginalny charakter! 

Górale dobrze wiedzą, że kupując lokalne i regionalne produkty wspierają rozwój i tradycję Podhala. Dodatkowo także budują więź między producentami a konsumentami.

Zdrowe jedzenie w sercu Zakopanego 

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zjesz na Krupówkach świeże jedzenie, polecamy Schronisko Krupówki.

W naszym bistro serwuje się dania przygotowywane z produktów od lokalnych producentów.

Schronisko Krupówki to bistro, które łączy w sobie wszystkie zalety dobrej restauracji. Przede wszystkim oferuje smaczne i domowe jedzenie, przygotowywane z lokalnych i świeżych składników, według tradycyjnych receptur.

Nasze mięso i kiełbasa pochodzą od masarza ze Skrzypnego, który od 1994 roku prowadzi małą, rodzinną wędzarnię. Stamtąd codziennie są przywożone do Schroniska Krupówki świeże i pachnące kiełbasy oraz inne wyroby, które powstają według tradycyjnych receptur.

Dzięki współpracy z lokalnymi producentami, Schronisko Krupówki zapewnia swoim gościom świeże, smaczne i zdrowe warzywa, które stanowią podstawę góralskiej kuchni. Jeśli chcesz spróbować naszych dań, zapraszamy do Schroniska Krupówki na Krupówkach 34A. Możesz też zobaczyć nasze menu [tutaj

Dodaj tu swój tekst nagłówka

UWAGA !
Schronisko Krupówki NIECZYNNE
Otwarcie w nowej lokalizacji ZIMA 2025!