Legendarny Schabowy za 28 zł

Prawdziwa Kuchnia Górska

Porcje obfite a ceny przyzwoite

Najlepsza restauracja Zakopane Krupówki

Najlepsza restauracja Zakopane Krupówki

Najlepsza restauracja Zakopane – Krupówki

Jeśli planujesz wypad do Zakopanego i szukasz miejsca, gdzie możesz zjeść smacznie, koniecznie odwiedź Schronisko Krupówki. To bistro, które każdego smakosza zachwyci swoimi daniami, atmosferą i lokalizacją.

Gdzie zjeść w drodze z Krakowa do Zakopanego?

Po podróży warto chwilę przyjemnie odpocząć i posilić się pysznym posiłkiem. Gdzie się wybrać? Schronisko Krupówki to idealne miejsce na obiad lub kolację. Bistro znajduje się tuż za budynkiem Pijalni Czekolady E. Wedel.  Chcesz zjeść tanio i smacznie w Zakopanem — musisz tu zajrzeć.

Co mówią goście o Schronisku Krupówki

Oto kilka opinii z Google, Facebooka i Tripadvisora:

 „Lekko schowane miejsce, na szybki, ale bardzo smaczny obiad. Wszystko, co potrzeba, aby szybko i dobrze zjeść. Kilka dań głównych, w tym mega schabowe z ziemniakami i zestawem surówek robi robotę. Kilka zup, napoje — wszystko szybko wydane. Schludnie, miła obsługa. Zdecydowanie na obiad” – Robert

„Odwiedziliśmy restaurację całą rodziną! Porcje były WIELKIE i bardzo SMACZNE, czuć, że przyrządzane ze świeżych produktów (o co na Krupówkach czasem trudno!).  Polecamy wszystkim, którzy szukają dobrej kuchni w Zakopanem” – Anna.

„Ceny adekwatne do jakości. Na pewno wrócimy” – Kamil.

Dlaczego Schronisko Krupówki to najlepsza restauracja

Zakopane to miejsce, gdzie można dobrze zjeść. Gdzie najlepiej? Schronisko Krupówki łączy w sobie wszystkie zalety dobrej restauracji. Przede wszystkim oferuje smaczne i domowe jedzenie.  Ma również atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę, która dba o zadowolenie i komfort gości.

Atutem tego miejsca jest również świetna lokalizacja i widok na góry.  W tej restauracji można odpocząć i zregenerować zachwycając się szumem pobliskiego potoku.  

Menu Schroniska Krupówki jest urozmaicone i dopasowane do różnych upodobań gości. Znajdują się tu dania dla miłośników mięsa, ryb i  przepysznych pierogów oraz naleśników. 

To miejsce, gdzie można zjeść smacznie, poczuć klimat górskiej kuchni, nacieszyć oczy widokiem na Tatry i spędzić miło czas. Zapraszamy —  kierunek Krupówki 34A. 

UWAGA !
Schronisko Krupówki NIECZYNNE
Otwarcie w nowej lokalizacji ZIMA 2025!