Legendarny Schabowy za 28 zł

Prawdziwa Kuchnia Górska

Porcje obfite a ceny przyzwoite

Oryginalny podpłomyk: Zakopane

Oryginalny podpłomyk: Zakopane

Pyszny przystanek na Krupówkach

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zjesz regionalne dania w smacznym wydaniu, koniecznie odwiedź Schronisko Krupówki. To bistro z klimatem, gdzie poczujesz się jak w górskim schronisku, a jednocześnie zasmakujesz w nowoczesnej kuchni. Polecamy Ci spróbować ich specjału — podpłomyka z szarpaną wołowiną i chutneyem z czerwonej cebuli z warzywami.

 W Schronisku Krupówki podpłomyk serwowany jest w wersji à la burger – z szarpaną wołowiną. Mięso do tego dania jest soczyste i aromatyczne a chutney z czerwonej cebuli z warzywami dodaje słodko-kwaśnego smaku.

To połączenie jest naprawdę pyszne a całe danie sycące i idealne na obiad lub kolację.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Schronisku Krupówki, zajrzyj na stronę internetową lub Facebooka. Tam znajdziesz aktualne menu, godziny otwarcia, kontakt i opinie klientów. A jeśli już tam byłeś, podziel się swoimi wrażeniami i zdjęciami w komentarzach. Zapraszamy do Schroniska Krupówki — miejsca, gdzie smak i góralski charakter spotykają się w jednym!

Oryginalny podpłomyk: Zakopane

Podpłomyk to prosty i szybki do zrobienia placek, który praży się na suchej patelni. To tradycyjne pieczywo, które można podawać na wiele sposobów. W Schronisku Krupówki podpłomyk serwujemy  z przepyszną szarpaną wołowiną.  Przyjdź i spróbuj naszego wyjątkowego burgera

Z przyczyn technicznych
Schronisko Krupówki NIECZYNNE
Zamknięte do odwołania!