Legendarny Schabowy za 28 zł

Prawdziwa Kuchnia Górska

Porcje obfite a ceny przyzwoite

Bar Mleczny Krupówki

Bar Mleczny Krupówki — odwiedź miejsce z historią i smakiem

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zjesz pyszne i tradycyjne dania w Zakopanem, nie możesz pominąć Schroniska Krupówki Bistro. To nie tylko restauracja, ale także kawałek historii tego miasta. To tu, w latach 70-tych, działał kultowy Bar Mleczny, który serwował domowe pierogi, placki i zupy. Pani Maria, właścicielka baru, witała gości uśmiechem i na piecu kaflowym gotowała obiady, które smakowały najlepiej w mieście.

Jest u Was PRZEPYSZNIE! Wrócimy!”

Niedawno gościliśmy wyjątkową rodzinę Jakubowskich, która była bywalcem Baru Mlecznego w latach 70-tych. Rodzice zajrzeli, żeby sprawdzić, co się dzieje w miejscu, z którym mieli tak sporo miłych wspomnień z dawnych lat i…zostali na dłużej, dzieląc się z nami swoimi wspomnieniami, bo byli zachwyceni jedzonkiem i nowym miejscem (z czego jesteśmy bardzo dumni)! Co jeszcze od nich usłyszymy po obiedzie? „Schabowy jak za dawnych lat” i „Jest u Was PRZEPYSZNIE! Wrócimy!”.

Po gruntownym remoncie Schronisko Krupówki  zaprasza gości na wyśmienite dania przygotowane z pasją i szacunkiem dla lokalnej kultury. W menu znajdziesz takie specjały jak: schabowy konkretny, żeberka w porterze i miodzie czy pstrąg z 1001 m n.p.m. Każde danie jest podawane w dużej porcji, która zaspokoi największy głód. A do tego, możesz skosztować domowych ciast i najlepszej kawy w Zakopanem.

Bar mleczny Krupówki — dawniej Bar Pychotka 

Schronisko Krupówki Bistro – Bar Mleczny Krupówki z nowym obliczem. Odwiedź nas i przekonaj się, że to najlepsze jedzenie w Zakopanem. 

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o Schronisku Krupówki Bistro, zapraszamy na naszą stronę internetową lub na nasz profil na Facebooku. Tam znajdziesz aktualne informacje o menu, promocjach i wydarzeniach. Czekamy na Ciebie!

Z przyczyn technicznych
Schronisko Krupówki NIECZYNNE
Zamknięte do odwołania!